Informacje na temat stanowiska

  • Mazowieckie, Warszawa
  • Mazowieckie
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Stacjonarna

Szczegóły oferty

Twoja praca będzie polegała na

- kompletowaniu zamówień za pomocą skanera, - pakowaniu i przygotowywaniu zamówień do dostawy, - przyjęciu towaru od dostawców i rozmieszczeniu go na magazynie, - kontroli dostaw pod względem ilościowym i jakościowym.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli

- posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, - jesteś osobą samodzielną, posiadasz umiejętność dobrej organizacji pracy własnej. - lubisz aktywny wypoczynek i integracje (organizujemy dla naszych pracowników tygodniowe wyjazdy połączone z różnymi aktywnościami).

W ramach współpracy otrzymasz

- umowę o pracę, - respektowanie wszystkich przywilejów, które posiadasz, - wynagrodzenie jest na Twoim koncie zawsze w ustalonym terminie, - możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (np. w zakresie dofinansowania do zakupu leków i nie tylko). - wsparcie Koordynatora Zatrudnienia na każdym etapie rekrutacji oraz w trakcie zatrudnienia. - przygotowanie do pracy na ustalonym wcześniej stanowisku.

Dbamy, by nasze procesy rekrutacji były dostępne

Ze względu na misję Fundacji nasze procesy są dedykowane osobom z niepełnosprawnościami.
Staramy się zapewnić dostępność miejsca pracy na każdym etapie. Jeśli potrzebujesz usprawnień podczas procesu rekrutacji – daj nam o tym znać w trakcie rozmowy telefonicznej z rekruterem/ rekruterką lub uzupełniając odpowiednie pola w formularzu rekrutacyjnym lub kontaktowym.

Znajdź pracę wspólnie z Fundacją Aktywizacja

Po kliknięciu "Aplikuj" zostaniesz przekierowany/ przekierowana
do formularza aplikacyjnego.

Aplikuj na Magazynier strona otwiera się w nowym oknie

Dziękujemy za Twój czas poświęcony na zapoznanie się z naszą ofertą!

Obiecujemy starannie przyjrzeć się wszystkim cv, które zostaną do nas wysłane. Szanujemy Twój czas, dlatego możesz liczyć na informacje zwrotną na temat swojej aplikacji w postaci maila. Osobiście skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, by zaprosić ich do kolejnego etapu rekrutacji.
Projekt "Work-for-All" realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Numer w rejestrze Agencji Zatrudnienia: 947

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów lub masz pytania dotyczące współpracy z nami zgłoś się do nas:

Umów się na spotkanie i odwiedź nas w naszym biurze


ul. Chałubińskiego 9 lok. 9a 02-004 Warszawa
Wyślij nam wiadomość korzystając z FORMULARZA KONTAKTOWEGO DLA KANDYDATA/ KANDYDATKI, a my skontaktujemy się z Tobą, by opowiedzieć Ci o możliwościach Twojego rozwoju.

Skontaktuj się z nami

BEZPŁATNY KREATOR CV I LISTU MOTYWACYJNEGO

Jeśli masz problem z przygotowaniem odpowiedniego CV lub listu motywacyjnego, zapraszamy do skorzystania z naszego bezpłatnego kreatora.

Przejdź do kreatora CV i listu motywującego

Odwiedź naszą strefę dla osób z niepełnosprawnościami

Szukasz pracy lub zastanawiasz się nad jej zmianą? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i pracować w wymarzonym zawodzie? A może cały czas szukasz swojego miejsca na rynku pracy?

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc i dlaczego warto z nami współpracować.

Przejdź do strefy dla osób z niepełnosprawnościami