Fundacja Aktywizacja jest liderem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami od 1991 roku. Wspieramy osoby z niepełnosprawnościami w procesie wejścia na rynek pracy poprzez doradztwo, szkolenia, usługi pośrednictwa pracy. Jesteśmy profesjonalną Agencją Zatrudnienia (nr. 947) wspieramy pracodawców w doradztwie, szkoleniach, prowadzimy projekty rekrutacyjne, pomagamy wdrażać strategie CSR i zarządzać różnorodnością w miejscu pracy.

W naszej organizacji dążymy do promowania równowagi między życiem zawodowym a prywatnym wśród naszych pracowników. Oferujemy elastyczny  i przyjazny rodzinie czas pracy.

Wskaźnik zatrudnienia osób z niepełnosprawnością w Fundacji wynosi 29%.

 

W obecnej chwili poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Trener pracy
Miejsce pracy: Łódź

 

Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełen etat

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • organizację działań zmierzających do zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami w tym wsparcia miękkiego,
  • efektywną współpracę z zespołem projektowym, między innymi z rekruterami, doradcą zawodowym, psychologiem,
  • rzetelne prowadzenie niezbędnej dokumentacji,
  • przygotowanie i nadzór prowadzonych w ramach projektów szkoleń, kursów i warsztatów,

Poszukujemy osoby: komunikatywnej, dynamicznej, kreatywnej, łatwo nawiązującej kontakt z ludźmi, z umiejętnością budowania pozytywnych długofalowych relacji oraz pracy w zespole projektowym, dobrze zorganizowanej, systematycznej, dokładnej i odpowiedzialnej z dobrą znajomością programu Excel, Word.

Niezbędne wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dyspozycyjność w pracy w wymiarze pełnoetatowym
  • Duży poziom samodzielności i zaangażowania
  • Entuzjazm i proaktywna postawa
  • Nastawienie na rezultat i wyniki (praca na wskaźnikach projektowych)

 DOSTĘPNOŚĆ MIEJSCA PRACY DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI:

– biuro w pełni przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 21.06.2019 r. na adres: rekrutacja_lodz@idn.org.pl i podanie w temacie nazwy stanowiska i miejsca pracy: Łódź.

Ze względu na misję Fundacji, którą jest wyrównywanie szans osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy, w sposób szczególny do kandydowania zachęcamy osoby wywodzące się z tej grupy.

Staramy się zapewnić dostępność miejsca pracy na każdym etapie. Jeśli potrzebujesz usprawnień podczas procesu aplikacji czy rozmowy rekrutacyjnej- skontaktuj się z nami na podany w ogłoszeniu mail.

 

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – Fundację Aktywizacja (FA) z siedzibą przy ul. Chałubińskiego 9/9A 02-004 w Warszawie. Podstawę prawną przetwarzania moich danych stanowi moja zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W – RODO) oraz w zakresie danych dot. mojej ew. niepełnosprawności art. 9 ust. 2 lit. a) RODO. Dane będą przetwarzane w celu dopełnienia wszystkich formalności związanych z procesem rekrutacji. Dokumenty trzech najlepszych kandydatów /kandydatek będą archiwizowane przez okres wymagany prawem lub umową projektu, do którego aplikuję i mogą być wykorzystywane w przyszłych rekrutacjach, na co również wyrażam zgodę. Po zakończeniu procesu rekrutacji lub ww terminów dane zostaną usunięte.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.