Wspólnie z firmą Wedel zapraszamy na cykl webinarów

Zdjęcie przedstawia kubek oraz laptop

Wspólnie z firmą Wedel serdecznie zapraszamy na cykl webinarów pod hasłem AktywizujeMYRekrutujeMY poświęconych tematowi aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami. Pierwsze spotkanie odbędzie się już w poniedziałek 13 czerwca o godz. 13.00.

W czasie spotkania wystąpią: Marta Marciniuk – Specjalistka wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami w firmie Wedel oraz Anita Półtorak – Ekspertka ds. HR w naszej Fundacji. Tematem rozmowy będzie pierwsza wizytówka kandydata szukającego pracy – CV. Ekspertki opowiedzą m.in. o tym, jak stworzyć efektywne CV, jakie informacje w nim zawrzeć, a które pominąć oraz jak modyfikować CV w zależności od ogłoszenia. Odpowiedzą również na pytania, do których zadawania zapraszamy już dziś pod adresem: csr@wedel.pl.

Spotkanie 13 czerwca stanowi I odsłonę 3-odcinkowego cyklu webinarów AktywizujeMYRekrutujeMY poświęconych aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami.

Zapraszamy do udziału w webinarze. Można uczestniczyć w nim za pośrednictwem profilu naszej Fundacji na Facebooku: https://www.facebook.com/Aktywizacja

 

Odwiedź naszą strefę dla osób z niepełnosprawnościami

Szukasz pracy lub zastanawiasz się nad jej zmianą? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i pracować w wymarzonym zawodzie? A może cały czas szukasz swojego miejsca na rynku pracy?

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc, i dlaczego warto z nami współpracować.

Przejdź do strefy dla osób z niepełnosprawnościami