Jak wygląda współpraca z nami

Krok 1. Skontaktuj się z nami

Aby skontaktować się z nami możesz odwiedzić jedno z naszych biur zlokalizowanych w 13 województwach lub skontaktować się z naszym ekspertem/ ekspertką w określonym regionie. Możesz również napisać do nas e-maila lub skorzystać z naszego formularza kontaktowego dla pracodawców, wysyłając prośbę o kontakt, po której nasz specjalista/ specjalistka skontaktuje się z Tobą, aby porozmawiać o Twoich potrzebach i umówić się na spotkanie.

Nasze formularze są skorelowane z odpowiednimi biurami, więc określając województwo, masz pewność, że Twoje zapytanie trafi do właściwego eksperta/ ekspertki ds. rynku pracy, którzy doskonale znają specyfikę regionu i będą mogli odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Pobierz nasz katalog i dowiedz się, jak nasza Fundacja może Ci pomóc/ wesprzeć Twój biznes.

Kobieta rozmawia przez telefon.

Krok 2. Poznajmy się w trakcie spotkania

Efektywna współpraca rozpoczyna się od poznania się, dokładnej analizy potrzeb i określenia celu. Dlatego już na początku zaprosimy Cię na spotkanie. Może ono odbyć się online, możemy zaprosić Cię do naszego biura lub to my odwiedzimy Twoją firmę.

W trakcie spotkania poprosimy Cię o opowiedzenie nam o swojej firmie, modelu biznesowym, celach, potrzebach i doświadczeniach związanych z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnościami.

Opowiemy Ci również o nas i o formalnych warunkach współpracy z nami.

Mężczyzna podje dłoń osobie naprzeciwko.

Krok 3. Poznaj możliwości i optymalne rozwiązania

Po naszym spotkaniu w ustalonym czasie otrzymasz od nas ofertę z propozycją rozwiązań, przygotowanych na podstawie informacji przekazanych nam na spotkaniu. Dodatkowo otrzymasz od nas draft umowy.

Zależy nam, aby wdrażane rozwiązania były skuteczne i zapewniały długofalowy sukces naszych partnerów biznesowych, dlatego w trakcie konsultacji będziemy wspólnie wypracowywać optymalne i najbardziej satysfakcjonujące rozwiązania, nastawione na otwartą komunikację i współpracę.

Grupa ludzi współpracuje nad jednym dokumentem.

Krok 4. Przejdźmy razem przez formalności

Pomożemy Ci przejść przez wszystkie formalności wynikające ze współpracy z nami i skorzystania z oferowanych przez nas usług.

Przed rozpoczęciem współpracy wspólnie opracujemy formalne ramy współpracy i odpowiemy na wszelkie wątpliwości i pytania. Dbamy o to, by ten etap odbył się szybko, sprawnie i efektywnie oraz by był transparentny dla obu stron.

Zespół ludzi pracuje nad dokumentem. 3 kobiety i 2 mężczyzn.

Krok 5. Rozpocznijmy naszą współpracę

Po podpisaniu umowy i dopięciu wszystkich formalności dotyczących naszych ustaleń, niezwłocznie przechodzimy do działania.

Na każdym etapie realizacji pozostajemy z Tobą w stałym kontakcie, dzięki czemu możemy na bieżąco reagować i odpowiadać na pojawiające się pytania i potrzeby.

3 kobiety i mężczyzna. Pokazuję kciuki.

Masz pytania?

Chcesz zacząć zatrudniać osoby z niepełnosprawnościami, ale nie wiesz jak się do tego przygotować i od czego zacząć?

Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci/ ekspertki odpowiedzą na wszystkie wątpliwości i pytania oraz doradzą najbardziej optymalne rozwiązania do Twoich potrzeb i modelu biznesowego.

Skontaktuj się z nami