Audyty dostępności

Pracownik/ Pracowniczka z niepełnosprawnością może być świetnym ekspertem, wykonującym swoją pracę w sposób efektywny i jakościowy.

Aby go zatrudnić, nie potrzebujesz drogich rozwiązań w postaci technologii lub remontu. Znaczna liczba osób z niepełnosprawnością nie potrzebuje też żadnych zmian wprowadzanych w miejscu pracy. A jeśli Twój przyszły pracownik potrzebuje racjonalnych usprawnień pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z systemowych rozwiązań w postaci dofinansowań.

Jeśli nie masz pewności, czy Twoja firma jest miejscem dostępnym dla przyszłych pracowników/ pracowniczek z niepełnosprawnościami, chętnie Ci pomożemy. W ramach naszych działań przeprowadzamy audyty miejsc i stanowisk pracy. Podpowiadamy naszym partnerom biznesowym, w jaki sposób mogą zatroszczyć się o odpowiednie warunki i dostępność miejsca pracy.

Zwiększenie dostępności wpłynie na komfort nie tylko Twoich pracowników/ pracowniczek z niepełnosprawnością, ale również Twoich klientów oraz partnerów biznesowych, którzy też mogą mierzyć się z istniejącymi w Twojej firmie barierami architektonicznymi, cyfrowymi i komunikacyjno-informacyjnymi.

Zachęcamy również do samodzielnego przetestowania swojej firmy pod kątem dostępności miejsca pracy. W tym celu możesz skorzystać z naszej darmowej aplikacji do mini audytu

W celu nawiązania współpracy i poznania szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu.

Dwie kobiety rozmawiają ze sobą.

Masz pytania?

Chcesz zacząć zatrudniać osoby z niepełnosprawnościami, ale nie wiesz jak się do tego przygotować i od czego zacząć?

Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci/ ekspertki odpowiedzą na wszystkie wątpliwości i pytania oraz doradzą najbardziej optymalne rozwiązania do Twoich potrzeb i modelu biznesowego.

Skontaktuj się z nami