Zapytanie o cenę 03/06/2019/OP (Opole)

Fundacja Aktywizacja ogłasza zapytanie o cenę dotyczące zakupu podkładki rehabilitacyjnej na krzesło biurowe w ramach projektu pilotażowego programu "Praca-Integracja” finansowanego ze środków PFRON. Podkładka złożona z dwóch części: część górną, która wspiera plecy i część dolną, która odciąża kręgosłup. Tkanina obiciowa - spandex, welur. Zapytanie dotyczy 1 sztuki. W ofercie należy wskazać koszt dostarczenia podkładki do siedziby Fundacji w Opolu.

Zapytanie ofertowe 05/06/2019 WN (Warszawa)

Zapytanie ofertowe na zakup wraz z dostawą sprzętu it w ramach projektu pt. „postaw na pracę” współfinansowanego ze środków państwowego funduszu rehabilitacji osób niepełnosprawnych.

Zapytanie o cenę 02/06/2019 OP (Opole)

Fundacja Aktywizacja ogłasza zapytanie o cenę na zakup i dostawę artykułów spożywczych dla oddziału w Opolu, w ramach projektu „Praca-Integracja” finansowanego ze środków PFRON na organizację warsztatu umiejętności zawodowych.

Zapytanie o cenę 01/06/2019/OP (Opole)

Fundacja Aktywizacja ogłasza zapytanie o cenę na zakup i dostawę materiałów biurowych dla oddziału w Opolu, w ramach projektu „Praca-Integracja” finansowanego ze środków PFRON na organizację warsztatu umiejętności zawodowych. Oferty należy przesyłać na adres e-mail: alicja.oborska@idn.org.pl w ciągu 3 dni roboczych od daty ogłoszenia. Zapytanie o cenę

Zapytanie o cenę 01/06/2019 WN (Warszawa)

Fundacja Aktywizacja ogłasza zapytanie o cenę na dostęp do portalu z ogłoszeniami o pracy  w celu samodzielnego zamieszczania ogłoszeń przez pracowników Fundacji w ramach projektu pilotażowego programu „Praca-Integracja” finansowanego ze środków PFRON.

Zapytanie ofertowe 01/06/2019 WCH (Warszawa)

Fundacja Aktywizacja ogłasza zapytanie o cenę dotyczące wyboru trenera, który poprowadzi szkolenie w obszarze "Komunikacji i współpracy w zespole" w ramach projektu pilotażowego programu "Praca-Integracja" finansowanego ze środków PFRON.

Zapytanie ofertowe 03/06/2019 WCH (Warszawa)

Zapytanie ofertowe na wybór na zakup, dostawę i montaż klimatyzacji (wraz z odprowadzeniem skroplin na ścianie zewnętrznej budynku i podłączeniem zasilania elektrycznego) w 3 pomieszczeniach oddziału fundacji aktywizacja w warszawie, ul. Chałubińskiego 9/9a

Zapytanie o cenę 02/06/2019/BG (Bydgoszcz)

Fundacja Aktywizacja ogłasza zapytanie o cenę dotyczące wynajmu sali szkoleniowej dostosowanej do osób z niepełnosprawnościami  w Szczecinie. W cenie sali proszę uwzględnić również catering w postaci zimnych przekąsek, ciasta oraz zimnych i ciepłych napoi. Termin – 24.06.19-28.06.19, w godzinach 09:00 – 17:00 dla maksymalnie dwunastu osób. Sala musi być wyposażona w sprzęt komputerowy oraz dostęp do pakietu Ms Office (Excel).

Zapytanie o cenę 03/06/2019/BG (Bydgoszcz)

Fundacja Aktywizacja ogłasza zapytanie o cenę dotyczące przeprowadzenie szkolenia wewnętrznego z zakresu „Obsługi programu Microsoft Excel – poziom średnio zaawansowany” w wymiarze 40 godzin zegarowych w miejscowości Szczecin, dla minimalnie pięciu, a maksymalnie dwunastu uczestników w terminie 24.06.2019 – 28.06.2019.

Zapytanie ofertowe 01/06/2019/OP (Opole)

Zapytanie ofertowe na przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia dla osób niepełnosprawnych z zakresu języka angielskiego dla uczestników/-czek projektu pn. „gotowi do zmian ii”