Rekrutacja

Wiemy, że zaplanowanie i przeprowadzenie dostępnego procesu rekrutacji i zatrudnienia jest wymagającym i czasochłonnym działaniem. Dlatego w ramach naszych fundacyjnych działań projektowych wspieramy pracodawców. Pomagamy im w stworzeniu odpowiedniej strategii, zbudowaniu dobrych praktyk oraz wspieramy, prowadząc dedykowane procesy rekrutacji.

Naszą misją jest wsparcie osób z niepełnosprawnościami w procesie aktywizacji zawodowej i społecznej. Posiadamy bazę kandydatów/ kandydatek o różnorodnym doświadczeniu i kwalifikacjach, których z przyjemnością możemy polecić Twojej firmie.

Sprawdź aktualnie prowadzone przez nas rekrutacje. Jeśli chcesz, aby w Twojej firmie proces rekrutacji stał się dostępny i przyjazny dla osób z niepełnosprawnościami, skontaktuj się z nami. Odwiedź naszą zakładkę Szkolenia i sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Uśmiechnięta kobieta w okularach podaje dłoń osobie, która siedzi po drugiej stronie stołu.

Masz pytania?

Chcesz zacząć zatrudniać osoby z niepełnosprawnościami, ale nie wiesz jak się do tego przygotować i od czego zacząć?

Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci/ ekspertki odpowiedzą na wszystkie wątpliwości i pytania oraz doradzą najbardziej optymalne rozwiązania do Twoich potrzeb i modelu biznesowego.

Skontaktuj się z nami