O Agencji Zatrudnienia

Fundacja Aktywizacja od ponad 28 lat jest liderem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami. Od 2004 r. prowadzimy Agencję Zatrudnienia, która wspiera pracodawców w realizacji kompleksowych procesów rekrutacyjnych skierowanych na zatrudnienie pracowników z niepełnosprawnościami, zarządzaniu zespołem różnorodnym, wdrażaniu i optymalizacji projektów z obszaru CSR.
Nasze działania realizujemy w 7 Oddziałach regionalnych w Białymstoku, Bydgoszczy, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Opolu i Warszawie, obejmując wsparciem pracodawców i osoby z niepełnosprawnościami w całym kraju.

Chcesz zatrudnić pracownika z niepełnosprawnością? Masz wiele pytań i wątpliwości? Nie wiesz od czego zacząć? Chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze? Szukasz rozwiązania szytego na miarę? Nasi doświadczeni specjaliści podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą oraz doradzą, które z rozwiązań będzie najbardziej optymalne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.

Konsultacja z klientem. Na pierwszym planie jest kobieta na wózku inwalidzkim, plecami do nas. Ściska dłoń kobiety naprzeciwko, która stoi.

Masz pytania na temat zatrudnienia albo znalezienia pracy?

Zadzwoń do nas, napisz do nas lub odwiedź nas w wybranym oddziale – odpowiemy na wszystkie dręczące Cię pytania.

Skontaktuj się z nami