Historia naszego Klienta z niepełnosprawnością przedstawiona w artykule Pulsu Biznesu

Klient Fundacji Aktywizacja Pan Albert

Chcielibyśmy podzielić się historią naszego Klienta z niepełnosprawnością Pana Alberta. Serdecznie zachęcamy do przeczytania całego artykułu o naszym Kliencie na stronie Pulsu Biznesu. Bardzo się cieszymy, że mamy możliwość wspierać Pana Alberta w dążeniu do wyznaczonych celów.

Pan Albert od 6 lat choruje na stwardnienie rozsiane, ale swój stan zdrowia poprawia poza rehabilitacją ćwicząc kung-fu. W ubiegłym roku Pan Albert przedstawił na swoją przyszłość. Chce zostać mówcą motywacyjnym, aby pokazywać innym jak żyć z niepełnosprawnością ruchową. Doświadczenie pracy na scenie rozwinęło u Pana Alberta kompetencje komunikacyjne, a w szczególności umiejętność zainteresowania tematem, o którym opowiada. Od stycznia 2022 Pan Albert powrócił na scenę i krok po kroku nasza Fundacja wspiera go w dalszych działaniach do osiągniecia celu.

Link do artykułu:  https://www.pb.pl/biczem-w-chorobe-1150274?fbclid=IwAR1BivHbmGTzow9iA14RvVekKd8zMakDPO3D9KGwBYayMMOYzeW1xRlbcnE

Odwiedź naszą strefę dla osób z niepełnosprawnościami

Szukasz pracy lub zastanawiasz się nad jej zmianą? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i pracować w wymarzonym zawodzie? A może cały czas szukasz swojego miejsca na rynku pracy?

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc, i dlaczego warto z nami współpracować.

Przejdź do strefy dla osób z niepełnosprawnościami