Mamy Brązowy Spinacz!

Przemysław Żydok wraz z przedstawicielkami Agencji Apolllo 360 i Laska Nebeska trzymają statuetkę.

21. edycja konkursu Złote Spinacze organizowanego przez Związek Firm Public Relations za nami. Jury przyznało łącznie 97 nagród – 28 Złotych, 36 Srebrnych oraz 33 Brązowe Spinacze.

Ogłoszenie wyników i przyznanie najważniejszych nagród w branży PR odbyło się 8 grudnia podczas uroczystej Gali podczas której Przemysław Żydok wraz z przedstawicielkami Láska nebeská i Apollo 360 odebrał nagrodę. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom konkursu.

Brązowy Spinacz w kategorii Event społeczny za Kongres Inclu(vi)sion wspólnie z Láska nebeská i Agencja Apollo 360 jest nasz!

Kongres “Inclu(vi)sion: nowa wizja otwartego rynku pracy dla osób z niepełnosprawnościami” to pierwsze wydarzenie skierowane do biznesu (m.in. zarządów spółek i działów HR), którego celem jest poszerzenie dyskusji w nurcie ESG czy Diversity&Inclusion o kwestie pracy osób z niepełnosprawnościami.

Nagroda utwierdza nas tylko w tym, że utworzone partnerstwo i napędzanie zmian na rynku pracy osób z niepełnosprawnościami ma sens. Włączamy nowe spojrzenie na rynek pracy i będziemy zarażać tą ideą innych.

Odwiedź naszą strefę dla osób z niepełnosprawnościami

Szukasz pracy lub zastanawiasz się nad jej zmianą? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i pracować w wymarzonym zawodzie? A może cały czas szukasz swojego miejsca na rynku pracy?

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc, i dlaczego warto z nami współpracować.

Przejdź do strefy dla osób z niepełnosprawnościami