Mamy certyfikat jakości SUS 3.0!
Mamy dobrą wiadomość! Fundacja Aktywizacja uzyskała Certyfikat Standardu Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 3.0 – jedno z najważniejszych potwierdzeń jakości w branży szkoleniowo-rozwojowej w Polsce.
SUS 3.0 to standard opracowany przez ekspertów Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (PIFS). Wyznacza on jasne zasady dotyczące jakości, etyki i skuteczności działań rozwojowych, od diagnozy potrzeb, przez realizację szkoleń, aż po ocenę ich efektów. Dla nas ten certyfikat to coś więcej niż formalność. To potwierdzenie, że:
- działamy w sposób przemyślany i odpowiedzialny;
- stawiamy na realną wartość dla uczestniczek i uczestników;
- realizujemy szkolenia i projekty rozwojowe zgodnie z najlepszymi praktykami rynkowymi.
Certyfikację przeprowadziła niezależna jednostka DEKRA Certification, co dodatkowo potwierdza wiarygodność i jakość naszych działań.
Więcej informacji o certyfikacie:
– Standard SUS 3.0: https://sus.pifs.org.pl
- Certyfikat DEKRA potwierdzający, że Fundacja Aktywizacja wdrożyła i realizuje Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 3.0, ważny w latach 2026–2029.
Odwiedź naszą strefę dla osób z niepełnosprawnościami
Szukasz pracy lub zastanawiasz się nad jej zmianą? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i pracować w wymarzonym zawodzie? A może cały czas szukasz swojego miejsca na rynku pracy?
Dowiedz się jak możemy Ci pomóc, i dlaczego warto z nami współpracować.

