Pierwszy Kongres Inclu(vi)sion za nami!

Sygnatariusze Partnerstwa

Blisko 40 prelegentek i prelegentów wystąpiło 10 maja w warszawskim Centrum Nauki Kopernik. Wydarzenie rozpoczęliśmy od uroczystego podpisania Partnerstwa Inclu(vi)sion.

Celem Partnerstwa jest istotny – ilościowy i jakościowy – wzrost zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy w Polsce do 2030 r. Do Partnerstwa przystąpili: BNP Paribas Bank Polska SA, Britenet Sp. z o.o., Business Centre Club, Centrum Nauki Kopernik, eRecruitment Solutions sp. z o.o., Fundacja Avalon, Fundacja Aktywnej Rehabilitacji, Fundacja Tak Pełnosprawni, Huawei Polska, Konfederacja Lewiatan, Lotte Wedel sp. z o.o., Microsoft, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Poczta Polska S.A, Polska Federacja Zatrudnienia Wspomaganego, Polskie Forum Osób z Niepełnosprawnościami, Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Program Promocji Kultury Przedsiębiorczości Przedsiębiorstwo Fair Play, PwC, Santander Bank Polska SA, Sodexo Polska Sp. z o.o., UN Global Compact Network Poland.

Na wydarzenie zapisało się 270 uczestników i uczestniczek (70 online). W trakcie konferencji można było skorzystać również z Edustrefy, nad którą czuwali nasi pracownicy i pracowniczki. Swoje stoisko miała również firma Microsoft.

Wierzymy, że po tak mocnym rozpoczęciu zawiązane Partnerstwo Inclu(vi)sion będzie silnym orędownikiem włączania nowego spojrzenia na rynek pracy.  Jeśli Twoja firma chciałaby dołączyć do partnerstwa, to zapraszamy do kontaktu! Bądźmy częścią zmiany!

Zachęcamy do zapoznania się z relacją z wydarzenia na stronie Partnerstwa.

 

Odwiedź naszą strefę dla osób z niepełnosprawnościami

Szukasz pracy lub zastanawiasz się nad jej zmianą? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i pracować w wymarzonym zawodzie? A może cały czas szukasz swojego miejsca na rynku pracy?

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc, i dlaczego warto z nami współpracować.

Przejdź do strefy dla osób z niepełnosprawnościami