Wartości Fundacji Aktywizacja – Innowacyjność

Usługi, które świadczymy i kreujemy idą z duchem czasu. Dzięki temu utrzymujemy status lidera w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami w Polsce. W ostatnich latach przeznaczyliśmy aż 105 308 godzin wsparcia osobom z niepełnosprawnościami.

Staramy się wprowadzać innowacje w naszą codzienną pracę. Słuchamy naszych pracowników, współpracowników oraz partnerów instytucjonalnych. Dyskutujemy i szanujemy każde pomysły, jesteśmy otwarci na szukanie nowych rozwiązań.

Co znaczy innowacyjność w naszym wydaniu? To ciągłe poszukiwania narzędzi i rozwiązań zarówno w ofercie dla osób z niepełnosprawnościami, jak i współpracujących z nami pracodawców. O innowacyjnych projektach i działaniach w filmie opowiadają nasi pracownicy.

Materiał wideo można obejrzeć na profilu Facebook Fundacji Aktywizacja: https://www.facebook.com/Aktywizacja/videos/402820224007064/

Odwiedź naszą strefę dla osób z niepełnosprawnościami

Szukasz pracy lub zastanawiasz się nad jej zmianą? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i pracować w wymarzonym zawodzie? A może cały czas szukasz swojego miejsca na rynku pracy?

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc, i dlaczego warto z nami współpracować.

Przejdź do strefy dla osób z niepełnosprawnościami