Wartości Fundacji Aktywizacja – Odpowiedzialność

Podchodzimy z uwagą i dużą otwartością do naszych klientów z niepełnosprawnościami. Wszystkie procesy aktywizacyjne kształtujemy w taki sposób, aby wzmacniać ich podmiotowość i zachęcać do indywidualnego zaangażowania i partnerstwa. Wierzymy, że stosowany  przez nas model działania zapewnia klientom z niepełnosprawnościami najlepsze wsparcie, zarówno na etapie poszukiwania pracy, jak i zatrudnienia.

Wspieramy także naszych klientów z niepełnosprawnościami w utrzymaniu zatrudnienia, które uzyskali, badamy ich potrzeby i oddziaływanie naszych usług. W ostatnich latach zrealizowaliśmy aż 59 publikacji oraz autorskich badań. Jako przykłady najnowszych badań można wskazać przeprowadzone w 2019 r. badanie „Losy osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy”, czy też zrealizowane w tym roku dwa badania przeprowadzone wśród osób z niepełnosprawnościami i pracodawców „Praca a koronawirus”. Kompleksowe podejście do zatrudnienia owocuje wysokim wskaźnikiem trwałości zatrudnienia klientów Fundacji. Według cyklicznie prowadzonego badania „Barometr skutecznej aktywizacji” wśród zatrudnionych beneficjentów Fundacji, ponad 70% utrzymuje się na rynku pracy powyżej 6 miesięcy.

Poszukujemy nowości, innowacyjnych rozwiązań. Rozbudowujemy pakiet działań HR dla naszych pracowników, ponieważ wierzymy w moc dobrej atmosfery i budującej współpracy.

Jak widzą tę wartość nasze pracowniczki i pracownicy oraz współpracujący z nami pracodawcy? Odpowiedź znajduje się w materiale wideo na stronie: https://www.facebook.com/watch/?v=944342112705485

Odwiedź naszą strefę dla osób z niepełnosprawnościami

Szukasz pracy lub zastanawiasz się nad jej zmianą? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i pracować w wymarzonym zawodzie? A może cały czas szukasz swojego miejsca na rynku pracy?

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc, i dlaczego warto z nami współpracować.

Przejdź do strefy dla osób z niepełnosprawnościami