Wartości Fundacji Aktywizacja – Otwartość

Dlaczego jesteśmy otwarci? Ponieważ słuchamy i dyskutujemy. Współpracujemy z instytucjami publicznymi, innymi organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami aktywnie działającymi w obszarze rynku pracy i włączania społecznego osób z niepełnosprawnościami. Realizowane przez nas usługi dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów z niepełnosprawnościami. Stale się szkolimy, aby podnosić kompetencje wszystkich pracowników Fundacji. Spotkania i dyskusje są naszą codziennością – słuchamy siebie nawzajem, bo wiemy, że współpraca w zespole ma kluczowe znaczenie dla komfortu pracy i jakości usług, które oferujemy naszym klientom z niepełnosprawnościami. Rozwijamy się i powiększamy zasięg naszej działalności od 30 lat. W 1990 roku Fundację wspierało wspierała niewielka grupa warszawskich wolontariuszy, obecnie Fundacja zatrudnia 138 osób, a w pracę wolontariacką zaangażowanych jest ok. 200 osób. 

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego otwartość Fundacji. Materiał można obejrzeć na naszym profilu Facebook https://www.facebook.com/Aktywizacja/videos/281187833123501/

Odwiedź naszą strefę dla osób z niepełnosprawnościami

Szukasz pracy lub zastanawiasz się nad jej zmianą? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i pracować w wymarzonym zawodzie? A może cały czas szukasz swojego miejsca na rynku pracy?

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc, i dlaczego warto z nami współpracować.

Przejdź do strefy dla osób z niepełnosprawnościami