Wartości Fundacji Aktywizacja – Zaangażowanie

Od ponad 20 lat  z zaangażowaniem kreujemy usługi skierowane do osób z niepełnosprawnościami.

Nasze ekspertki i eksperci uczestniczą w procesach rzeczniczych oraz współpracują z wieloma podmiotami, dbając o to, by temat niepełnosprawności był obecny i dostrzegany w każdym gremium. Jesteśmy założycielem i liderem Grupy ON Inclusion 14-20, która przyczyniła się do wdrożenia zasad dostępności do projektów unijnych.

Nasze pracowniczki i pracownicy działają w ciałach doradczo-konsultacyjnych na terenie całej Polski. Stale poszerzamy zakres naszych usług i zwiększamy zasięg naszych działań. 30 lat temu Fundacja posiadała jedną siedzibę w Warszawie, a obecnie działa w 7 Oddziałach i 6 filiach na terenie całej Polski.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego zaangażowanie Fundacji. Materiał można obejrzeć na naszym profilu Facebook: https://www.facebook.com/Aktywizacja/videos/349087786061365/

O tym jak wygląda zaangażowanie Fundacji w praktyce opowiadają w filmie:

  • Przemysław Żydok, Prezes Zarządu, Fundacja Aktywizacja
  • Agata Gawska, Była Prezeska, Senior ekspertka ds. rynku pracy, Fundacja Aktywizacja
  • Piotr Krasuski, Dyrektor Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej
  • Monika Zima-Parjaszewska, Prezeska Zarządu, Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Odwiedź naszą strefę dla osób z niepełnosprawnościami

Szukasz pracy lub zastanawiasz się nad jej zmianą? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i pracować w wymarzonym zawodzie? A może cały czas szukasz swojego miejsca na rynku pracy?

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc, i dlaczego warto z nami współpracować.

Przejdź do strefy dla osób z niepełnosprawnościami