Współpraca ze specjalistami i specjalistkami w Fundacji Aktywizacja

Zapraszamy do Fundacja Aktywizacja! Nasza misja to pomaganie osobom z niepełnosprawnościami w zdobyciu pracy i aktywnym uczestnictwie w życiu zawodowym. Jeśli szukasz wsparcia w rozwoju swojej kariery lub chcesz zmienić swoje obecne zatrudnienie na bardziej satysfakcjonujące, to dobrze trafiłeś!

Oferujemy szeroki zakres usług i działań, które pomogą Ci osiągnąć sukces zawodowy. Nasze działania skupiają się przede wszystkim na aktywizacji zawodowej, czyli pomocy w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia. Działamy na rzecz osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności, oferując im wsparcie w procesie poszukiwania pracy. W ramach współpracy z nami możesz skorzystać między innymi z:

  • Wsparcia Doradcy/doradczyni zawodowego/zawodowej – z nami stworzysz profesjonalne CV, które zachwyci niejednego rekrutera/rekruterki! Nie wiesz jak napisać list motywacyjny? Nasze ekspertki i eksperci pomogą Ci w stworzeniu przemyślanego listu motywacyjnego, który przyciągnie uwagę i zwiększy Twoje szanse na pozyskanie zatrudnienia!
  • Konsultacji z Specjalistą/Specjalistką ds. rynku pracy – nie jesteś na bieżąco z najnowszymi trendami na rynku pracy? Chcesz dowiedzieć się jak i gdzie szukać wymarzonego zatrudnienia? Portale pracy i aktywne metody poszukiwania pracy nie mają przed nami tajemnic! Dodatkowo stale poszerzamy bazę pracodawców, dla których prowadzimy procesy rekrutacyjne dedykowane osobom z niepełnosprawnościami. Dzięki współpracy z nami, masz szansę zdobyć oferty pracy od renomowanych firm, współpracujących z naszą fundacją. Nie trać czasu na bezowocne wyszukiwanie – skorzystaj z porad naszego Specjalisty/Specjalistki ds. rynku pracy!
  • Konsultacji psychologicznych – większość z nas napotyka różne trudności podczas poszukiwania pracy, a nasza motywacja często maleje po pierwszych nieudanych próbach. W Fundacji oferujemy możliwość wsparcia psychologicznego. Nasze specjalistki specjaliści pomogą Ci w diagnozie trudności oraz pokonaniu napotkanych barier, a także wzmocnią Twoją pewność siebie w procesie poszukiwań pracy.  Spotkania prowadzone przez naszego psycholog/psycholożkę a to nie tylko wsparcie emocjonalne, ale również praktyczne wskazówki i narzędzia, które pomogą Ci skutecznie działać na rynku pracy. Nasz psycholog/psycholożka pomoże Ci w tworzeniu planów działań, zwiększeniu efektywności poszukiwań pracy oraz radzeniu sobie ze stresem i trudnościami na drodze do osiągnięcia celów.
  • Konsultacji z Prawnikiem?Prawniczką – zastanawiasz się jakie prawa przysługują osobie z orzeczeniem? Nie wiesz czy posiadając orzeczenie o całkowitej niezdolności do pracy możesz podjąć pracę? Chcesz dowiedzieć się jak uzyskać dofinansowanie lub rentę? Interesują Cię kwestie związane z prawem pracy? Na wszystkie te i inne pytania z zakresu prawa i rynku pracy, chętnie odpowie nasz Prawnik lub Prawniczka. Oferujemy konsultacje zarówno indywidualne jak i grupowe warsztaty z zakresu prawa pracy i praw osób z niepełnosprawnościami.

Dodatkowo nasza Fundacja oferuje szereg warsztatów z zakresu umiejętności społecznych i zawodowych – podczas, których będziesz mieć szansę na zdobycie umiejętności miękkich, przydatnych pod kątem poszukiwań jak i adaptacji w nowym miejscu pracy. Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem nowej ścieżki zawodowej, ale brakuje Ci kompetencji, oferujemy także szkolenia zewnętrzne, które pomogą Ci zdobyć niezbędne kwalifikacje do rozpoczęcia pracy w wybranym obszarze.

Dla wszystkich naszych klientów i klientek oferujemy bezpłatny dostęp do nowoczesnej platformy e-learningowej – gdzie znajdziesz wiele kursów online do samodzielnej nauki, część z nich kończy się otrzymaniem certyfikatu.

Nasze podejście jest indywidualne, do każdej osoby podchodzimy w sposób wyjątkowy. Dzięki temu możemy pomóc w znalezieniu pracy, która będzie odpowiadała Twoim potrzebom i umiejętnościom.

Skorzystaj z naszego wsparcia już dziś i dołącz do grona zadowolonych klientów i klientek! Daj nam szansę, aby pomóc Ci osiągnąć sukces i spełnić swoje zawodowe marzenia. Kliknij poniższy link i sprawdź nasze oferty pracy już teraz!

Baza ofert pracy

 

Film przedstawia jak wygląda współpraca ze specjalistami i specjalistkami Fundacji Aktywizacja.

Odwiedź naszą strefę dla osób z niepełnosprawnościami

Szukasz pracy lub zastanawiasz się nad jej zmianą? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i pracować w wymarzonym zawodzie? A może cały czas szukasz swojego miejsca na rynku pracy?

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc, i dlaczego warto z nami współpracować.

Przejdź do strefy dla osób z niepełnosprawnościami