Wybory do Rady i Zarządu Fundacji Aktywizacja za nami

Na zdjęciu widać 9 osób: Zarząd Fundacji Aktywizacja i kilku członków rady Fundacji. Zdjęcie zrobione z okazji pożegnania dwóch członków rady.

Rada Fundacji Aktywizacja na posiedzeniu 28 października 2022 r. wybrała członków Rady Fundacji na lata 2022-2026 i powołała Prezesa Zarządu i członków Zarządu na lata 2022-2025.

Do Rady Fundacji weszli: Anna Cetnarowicz-Jutkiewicz, Ewa Gąsiorowska-Wirpszo, Łukasz Komuda, Adam Obtułowicz i Piotr Stronkowski.

Rada Fundacji powołała Przemysława Żydoka na Prezesa Zarządu. Na jego wniosek do Zarządu weszli: Sylwia Daniłowska, Pavlina Suchankova i Mateusz Kotnowski.

Po 32 latach z pracy w najwyższych organach Fundacji (najpierw w Walnym Zgromadzeniu Fundatorów, a potem w Radzie Fundacji) zrezygnowało dwoje Fundatorów, Elżbieta Zawistowska i Przemysław Ignatowicz. Pożegnanie Przemka odbyło się podczas posiedzenia Rady Fundacji, a kilka dni później Ania Cetnarowicz-Jutkiewicz, Piotr Stronkowski i Przemek Żydok pojechali do Domu Seniora, w którym Ela obecnie przebywa, aby podziękować Jej za wieloletnią pracę w Fundacji. Pożegnania obojga Fundatorów były bardzo wzruszające.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych ważnych dla naszej organizacji wydarzeń!

 

Odwiedź naszą strefę dla osób z niepełnosprawnościami

Szukasz pracy lub zastanawiasz się nad jej zmianą? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i pracować w wymarzonym zawodzie? A może cały czas szukasz swojego miejsca na rynku pracy?

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc, i dlaczego warto z nami współpracować.

Przejdź do strefy dla osób z niepełnosprawnościami