Zachęcamy do udziału w konkursie z okazji Dnia Mamy

W tym wyjątkowym dniu życzymy zdrowia oraz spełnienia wszystkich marzeń. Dziękujemy wszystkim Mamom – naszym pracowniczkom za to, że jesteście z nami. Wiemy, jak ważne jest wsparcie pracodawcy w chęci łączenia macierzyństwa i życia zawodowego, dlatego my umożliwiamy naszym pracowniczkom elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej.

Z okazji tego wyjątkowego dnia przygotowaliśmy dla naszych obserwatorów konkurs na naszym profilu Facebook, który będzie trwał dziś do godziny 15.00. Do wygrania w konkursie jest wyjątkowa ilustracja, którą prezentujemy w grafice do tego wpisu przygotowana specjalnie na tę okazję, niedostępna nigdzie indziej, przez ilustratorkę Annę Materską. Zwycięzcy lub zwyciężczynie otrzymają plik z plakatem w formacie do druku. Wydrukowany plakat można np. włożyć w dowolną ramkę i wręczyć swojej Mamie, przekazać go w formie online lub zostawić dla siebie samego Ale to nie koniec możliwości! Umożliwiamy również możliwość personalizacji plakatu i dołożenia na niego własnych życzeń. Zadaniem konkursowym jest podzielenie się z nami w komentarzu swoim wspomnieniem z Mamą, które wywołuje pozytywne emocje i nie daje o sobie zapomnieć. Spośród zamieszczonych komentarzy wyłonimy trzech zwycięzców lub zwyciężczynie.

Regulamin: https://cutt.ly/yntjXdn

Zachęcamy do udziału w konkursie! Link: https://www.facebook.com/Aktywizacja/photos/a.142802802429943/4124649287578588/

 

Odwiedź naszą strefę dla osób z niepełnosprawnościami

Szukasz pracy lub zastanawiasz się nad jej zmianą? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i pracować w wymarzonym zawodzie? A może cały czas szukasz swojego miejsca na rynku pracy?

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc, i dlaczego warto z nami współpracować.

Przejdź do strefy dla osób z niepełnosprawnościami