Czat z Ekspertką Fundacji Aktywizacja – doradztwo zawodowe

Napis Zawodowe czwartki, zaproszenie do udziału w czacie z ekspertką. Na grafice zdjęcie pracowniczki Fundacji Aktywizacja

Zbliża się premiera nowego cyklu „Czat z Ekspertem/ką Fundacji Aktywizacja” realizowanego w ramach naszych Zawodowych Czwartków.

Z racji dużej liczby pytań do naszych Ekspertów i Ekspertek postanowiliśmy zorganizować spotkania, podczas których to nasi odbiorcy będą mogli zadawać dowolne pytania dotyczące rynku pracy i rozwiać wszelkie wątpliwości. Wiadomości wysyłane do naszych Ekspertów/ek będą wiadomościami prywatnymi, aby zadać pytanie ekspertowi/ce należy jedynie kliknąć ikonkę „Wyślij wiadomość” na naszym profilu Facebook 😊 Pierwszy czat już w najbliższy czwartek w godzinach 11.00-12.00. W tym czasie będzie można porozmawiać z Magdaleną Wasilewską, doradczynią zawodową i specjalistką ds. rekrutacji w Oddziale naszej Fundacji  w Warszawie. Spotkanie poświęcone będzie zagadnieniom z obszaru doradztwa zawodowego i rekrutacji.  Tematy, jakie weźmiemy na agendę:

– W jakich konkretnie sytuacjach Fundacja Aktywizacja może pomóc osobom z niepełnosprawnościami?

– Jakie wsparcie w ramach projektów mogą otrzymać osoby z niepełnosprawnościami w naszej Fundacji?

– Jakie formalne i nieformalne warunki musi spełnić osoba z niepełnosprawnością, aby mogła zostać klientem naszej Fundacji?

– Jak wygląda rekrutacja w czasie pandemii koronawirusa?

– W jaki sposób nasza Fundacja udziela wsparcia w czasie pandemii?

– Jak przygotować się do rozmowy o pracę w czasie pandemii koronawirusa?

Podczas wyznaczonej godziny, nasza ekspertka postara się odpowiedzieć na wszystkie  pytania 😊

 

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku:  https://www.facebook.com/Aktywizacja

 

Odwiedź naszą strefę dla osób z niepełnosprawnościami

Szukasz pracy lub zastanawiasz się nad jej zmianą? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i pracować w wymarzonym zawodzie? A może cały czas szukasz swojego miejsca na rynku pracy?

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc, i dlaczego warto z nami współpracować.

Przejdź do strefy dla osób z niepełnosprawnościami