Staż

Szczegóły oferty pracy

Wróć do ogłoszenia oferty na pozycję Staż

Informacje na temat stanowiska

 • Warszawa
 • Staż
 • Pełny etat
 • Stacjonarna

Szczegóły oferty

Jesteś ambitny/a, szukasz pierwszych doświadczeń zawodowych i chcesz rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku? Dołącz do naszej Fundacji!

Oferujemy staże na różnych stanowiskach, w wielu firmach, które pozwolą Ci zdobyć praktyczne doświadczenie i rozwinąć swoje umiejętności w następujących obszarach:

 1. Staż w biurze: Jeśli interesujesz się pracą administracyjną, organizacją dokumentów i wspieraniem działań biurowych, ten staż jest dla Ciebie! Nauczysz się zarządzać codziennymi zadaniami biurowymi, obsługiwać korespondencję oraz wspierać zespół w realizacji projektów.
 2. Pomoc rekrutera: Marzysz o pracy w HR? Na tym stażu zdobędziesz doświadczenie w procesie rekrutacyjnym, nauczysz się selekcjonować CV, prowadzić rozmowy kwalifikacyjne oraz wspierać w poszukiwaniu idealnych kandydatów.
 3. Copywriting: Jeśli masz lekkie pióro i pasję do pisania, ten staż jest dla Ciebie! Nauczysz się tworzyć treści marketingowe, artykuły, wpisy na blogi oraz materiały promocyjne, które przyciągną uwagę odbiorców.
 4. Archiwizacja w drukarni: Interesuje Cię praca z dokumentami i archiwizacją? Podczas stażu zdobędziesz umiejętności związane z porządkowaniem i zarządzaniem dokumentacją, a także poznasz specyfikę pracy w drukarni.
 5. Prowadzenie sklepu stacjonarnego charytatywnego: Chcesz zdobyć doświadczenie w handlu detalicznym i wspierać cele charytatywne? Na tym stażu nauczysz się obsługi klienta, zarządzania asortymentem, organizacji sprzedaży oraz prowadzenia działań marketingowych.

Wymagania:

 • Ważne orzeczenie o niepełnosprawności.
 • Zainteresowanie wybraną dziedziną.
 • Zaangażowanie i chęć do nauki.
 • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

 • Zdobycie praktycznego doświadczenia zawodowego.
 • Możliwość rozwoju umiejętności w wybranej dziedzinie.
 • Wsparcie mentora oraz przyjazną atmosferę pracy.

 

Dbamy, by nasze procesy rekrutacji były dostępne

Ze względu na misję Fundacji nasze procesy są dedykowane osobom z niepełnosprawnościami.
Staramy się zapewnić dostępność miejsca pracy na każdym etapie. Jeśli potrzebujesz usprawnień podczas procesu rekrutacji – daj nam o tym znać w trakcie rozmowy telefonicznej z rekruterem/ rekruterką lub uzupełniając odpowiednie pola w formularzu rekrutacyjnym lub kontaktowym.

ZNAJDŹ PRACĘ WSPÓLNIE Z FUNDACJĄ AKTYWIZACJA

Znajdź pracę wspólnie z Fundacją Aktywizacja

Po kliknięciu "Aplikuj" zostaniesz przekierowany/ przekierowana
do formularza aplikacyjnego.

Aplikuj na Staż strona otwiera się w nowym oknie

Dziękujemy za Twój czas poświęcony na zapoznanie się z naszą ofertą!

Obiecujemy starannie przyjrzeć się wszystkim cv, które zostaną do nas wysłane. Szanujemy Twój czas, dlatego możesz liczyć na informację zwrotną na temat swojej aplikacji w postaci maila. Osobiście skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, by zaprosić ich do kolejnego etapu rekrutacji.
Projekt Aktywny Start II jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

BEZPŁATNY KREATOR CV I LISTU MOTYWACYJNEGO

Jeśli masz problem z przygotowaniem odpowiedniego CV lub listu motywacyjnego, zapraszamy do skorzystania z naszego bezpłatnego kreatora.

Przejdź do kreatora CV i listu motywującego

Odwiedź naszą strefę dla osób z niepełnosprawnościami

Szukasz pracy lub zastanawiasz się nad jej zmianą? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i pracować w wymarzonym zawodzie? A może cały czas szukasz swojego miejsca na rynku pracy?

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc i dlaczego warto z nami współpracować.

Przejdź do strefy dla osób z niepełnosprawnościami