Fundacja Aktywizacja laureatem nagrody Fundacji „La Caixa”

Nagroda La Caixa dla Fundacji Aktywizacja

9 lipca w warszawskiej siedzibie CaixaBank odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród pracodawcom zaangażowanym w zatrudnianie osób narażonych na wykluczenie społeczno-zawodowe, a także organizacjom pozarządowym współpracującym w ramach międzynarodowego programu „Włącz się”.

My również zostaliśmy wyróżnieni za całokształt dotychczasowej pracy. Nagrodę odebrał Przemysław Żydok, Prezes Zarządu Fundacji Aktywizacja.

Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w gronie laureatów nagrody Fundacji La Caixa i gratulujemy pozostałym wyróżniony.

Od 2013 roku współpracujemy z Fundacją bankową La Caixa, która w ramach programu „Włącz się” wspiera nasze działania na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami.

 

 

„La Caixa” jest trzecią co do wielkości instytucją finansową w Hiszpanii i pierwszą co do wielkości Kasą Oszczędnościową w Europie. Swoją działalność społeczną realizuje poprzez Program „Włącz się”, który opiera się na współpracy między firmami społecznie zaangażowanymi a organizacjami pozarządowymi kierującymi działania do osób z niepełnosprawnościami, ofiar przemocy domowej, opuszczających zakłady karne, osób bezdomnych, młodych ludzi doświadczających problemów społeczno-ekonomicznych.

Odwiedź naszą strefę dla osób z niepełnosprawnościami

Szukasz pracy lub zastanawiasz się nad jej zmianą? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i pracować w wymarzonym zawodzie? A może cały czas szukasz swojego miejsca na rynku pracy?

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc, i dlaczego warto z nami współpracować.

Przejdź do strefy dla osób z niepełnosprawnościami