Fundacja Aktywizacja w Opolu ma już 10 lat!

Goście podczas uroczystych obchodów 10-lecia Oddziału w Opolu

3 kwietnia 2019 roku w Kinie Meduza odbyło się uroczyste spotkanie z okazji 10-lecia działalności Fundacji Aktywizacja w Opolu. Był to pierwszy Oddział, poza siedzibą organizacji w Warszawie, który rozpoczął działalność na terenie województwa opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego. Każdego roku aktywnie wspiera kilkaset osób z niepełnosprawnościami w poszukiwaniu zatrudnienia i wejścia na rynek pracy.

 

Wydarzenie stanowiło okazję do podziękowania wszystkim tym, którzy przez lata angażowali się w rozwój Oddziału. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele takich instytucji jak: Urzędy Pracy, Biura Karier, Miejskie Ośrodki Pomocy Rodzinie, Domy Pomocy Społecznej, a także przedsiębiorcy, osoby wspierane przez organizację, zarząd i dyrektorzy Oddziałów Fundacji Aktywizacja.

 

Spotkanie utwierdziło wszystkich w przekonaniu, iż współpraca oparta na dialogu oraz wzajemnym zrozumieniu przynosi realne zmiany w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami.

 

Jubileusz podsumowała projekcja filmu nakręconego przez pracowników, którzy z przymrużeniem oka przedstawili swoją codzienność w pracy oraz urodzinowy tort i życzenia na kolejne 10 lat.

Odwiedź naszą strefę dla osób z niepełnosprawnościami

Szukasz pracy lub zastanawiasz się nad jej zmianą? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i pracować w wymarzonym zawodzie? A może cały czas szukasz swojego miejsca na rynku pracy?

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc, i dlaczego warto z nami współpracować.

Przejdź do strefy dla osób z niepełnosprawnościami