Konwent tematyczny „Praca osób z niepełnosprawnościami w dobie pandemii koronawirusa”

Zbliża się VI Kongres Osób z Niepełnosprawnościami. Główne wydarzenie zostało zaplanowane na 24.10.2020 r. Przed nim odbędzie się kilka ciekawych spotkań w ramach Konwentów.

21 października w godzinach 12:00-14.00 poprowadzimy konwent tematyczny poświęcony „Pracy osób z niepełnosprawnościami w dobie pandemii koronawirusa”.

Mamy nadzieję, że spotkanie będzie świetną okazją do porozmawiania o wyzwaniach i problemach, z jakimi mierzą się obecnie osoby z niepełnosprawnościami i działaniach, jakie powinny być w tym obszarze podjęte w celu poprawy ich sytuacji na rynku pracy. Podczas spotkania przedstawimy również wyniki naszych najnowszych badań dotyczących sytuacji na rynku pracy osób z niepełnosprawnościami.

Spotkanie jest bezpłatne. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem e-mailowym:  konwent_praca@aktywizacja.org.pl . Po przyjęciu zgłoszenia otrzymają Państwo link do spotkania online na platformie Zoom.

Dodatkowe potrzeby związane z dostępnością – w przypadku chęci skorzystania prosimy o wybranie rozwiązania i przekazanie nam informacji w wiadomości e-mail podczas zgłoszenia:

  • tłumacz języka migowego
  • napisy na żywo
  • materiały w wersji elektronicznej
  • inne (opisz, jeśli inne niż powyżej).

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt poprzez nasz fanpage na Facebook’u lub prosimy wysłać wiadomość na adres e-mail: konwent_praca@aktywizacja.org.pl

Zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/779773179544161/.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

Odwiedź naszą strefę dla osób z niepełnosprawnościami

Szukasz pracy lub zastanawiasz się nad jej zmianą? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i pracować w wymarzonym zawodzie? A może cały czas szukasz swojego miejsca na rynku pracy?

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc, i dlaczego warto z nami współpracować.

Przejdź do strefy dla osób z niepełnosprawnościami