Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Dziś niezwykle ważny dzień – Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Obchodzony jest od 1992 roku na całym świecie 3 grudnia.

Celem tego dnia jest zwrócenie uwagi na prawa osób z niepełnosprawnościami, upowszechnianie idei tolerancji, otwartości i szacunku dla inności, a także ukazanie korzyści płynących z pełnej integracji osób niepełnosprawnych w życiu politycznym, społecznym, gospodarczym i kulturalnym.

Dla naszej organizacji, której misją jest wsparcie, poprawa jakości życia oraz aktywizacja społeczna i zawodowa osób z niepełnosprawnościami, ten dzień jest szczególnie ważny. Z tej wyjątkowej okazji Przemysław Żydok, Prezes Zarządu Fundacji Aktywizacja nagrał dla Państwa materiał wideo, który dedykowany jest w szczególności osobom z niepełnosprawnościami. Materiał znajduje się na stronie, zachęcamy do obejrzenia: https://www.facebook.com/Aktywizacja/videos/430741708107551

Tłumaczenie materiału na polski język migowy znajduje się na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=negBoxStsH8&feature=youtu.be

*Do filmiku są dodane napisy, aby były wyświetlane należy w ustawieniach własnego profilu włączyć opcję wyświetlania. Należy kliknąć w prawym górnym rogi profilu w ikonę strzałki, następnie „Ustawienia i prywatność” i na koniec kliknąć w ikonę „Filmy”, która znajduje się na samym dole w kolumnie po lewej stronie.

Odwiedź naszą strefę dla osób z niepełnosprawnościami

Szukasz pracy lub zastanawiasz się nad jej zmianą? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i pracować w wymarzonym zawodzie? A może cały czas szukasz swojego miejsca na rynku pracy?

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc, i dlaczego warto z nami współpracować.

Przejdź do strefy dla osób z niepełnosprawnościami