W Białymstoku działamy już od 10 lat!

Dwie kobiety trzymają tort urodzinowy z racami. zdmuchnięcie świeczek na urodzinowym torcie przez i Dyrektorkę Oddziału Magdalenę Bobrowską oraz  Prezesa Zarządu Przemysława Żydoka

26 września 2019 roku w Książnicy Podlaskiej, podczas IV Podlaskiego Konwentu Osób z Niepełnosprawnościami, odbyło się uroczyste spotkanie z okazji 10-lecia działalności Fundacji Aktywizacja w Białymstoku.

Był to jeden z pierwszych Oddziałów otwarty  poza Warszawą. Białostocki Oddział działa na terenie dwóch województw: podlaskiego i warmińsko-mazurskiego i co roku z sukcesem wspiera kilkaset osób z niepełnosprawnościami w wejściu na rynek pracy. Aktywnie współpracuje z lokalnymi władzami i innymi organizacjami pozarządowymi.

Wydarzenie stanowiło okazję do podziękowania wszystkim tym, którzy przez lata angażowali się w rozwój Oddziału. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele takich instytucji jak: Wojewódzki Urząd Pracy, Powiatowy Urząd Pracy, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Urząd Miejski w Białymstoku, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku, a także przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe działające na rzecz osób z niepełnosprawnościami oraz osoby wspierane przez organizację, zarząd i dyrektorzy Oddziałów Fundacji Aktywizacja.

Spotkanie stanowiło idealny moment   do celebrowania sukcesów oraz wymiany doświadczeń. Jubileusz utwierdził wszystkich w przekonaniu, że Fundacja Aktywizacja pełni ważną rolę na społecznej mapie Białegostoku.

Uroczystość  zakończyło zdmuchnięcie świeczek na urodzinowym torcie przez i Dyrektorkę Oddziału Magdalenę Bobrowską oraz  Prezesa Zarządu Przemysława Żydoka.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Odwiedź naszą strefę dla osób z niepełnosprawnościami

Szukasz pracy lub zastanawiasz się nad jej zmianą? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i pracować w wymarzonym zawodzie? A może cały czas szukasz swojego miejsca na rynku pracy?

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc, i dlaczego warto z nami współpracować.

Przejdź do strefy dla osób z niepełnosprawnościami