Zapraszamy do udziału w świątecznej zbiórce

Na choine ze światełkami wisi bombka w kształcie mikołaja.

Wyobraź sobie Mikołaja, który zagląda pod choinkę i do każdego Twojego prezentu dokłada ukochanej osobie 20 równie wartościowych upominków. Cóż to byłyby za Święta!

Zapraszamy Cię do takiego właśnie pomnażania dobra. Podaruj dowolną kwotę wspierając proces aktywizacji zawodowej osoby z niepełnosprawnością, a my… dołożymy do tego 20-krotność tej sumy! Witaj w choinkowej krainie „wkładów własnych”.

 

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Czas ciepła, życzliwości i …. spełniania marzeń.

Od 29 lat wspieramy osoby z niepełnosprawnościami w realizacji marzeń o aktywnym wejściu na rynek pracy. Nasze działania mają na celu poprawę jakości życia osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Pomagamy kompleksowo, oferując wsparcie w postaci doradztwa zawodowego, psychologicznego, prawnego, organizację szkoleń, warsztatów, staży czy praktyk. Edukujemy i podejmujemy inicjatywy, które mają na celu zmianę postaw otoczenia na temat powszechnych stereotypów o niepełnosprawności.

 

Wierzymy, że każda osoba z niepełnosprawnością ma prawo do bycia aktywnym uczestnikiem rynku pracy. Zdobywanie wiedzy, umiejętności zawodowych i społecznych, budowanie pewności siebie oraz aktywne wspieranie w wyszukiwaniu ciekawych ofert pracy sprawiają, że osoby te są dobrze przygotowywane do często diametralnej zmiany w swoim życiu.

 

Jakie znaczenie ma dla osób z niepełnosprawnościami aktywność zawodowa? Z rozmów z naszymi klientami wiemy, że ogromne! Pozwala na niezależność, pomaga w samorozwoju i otwiera drzwi do miejsc, o których wcześniej osoby te nawet nie myślały.

 

Jeśli idea aktywnego, równoprawnego funkcjonowania osób z niepełnosprawnościami jest Ci bliska, pomóż nam spełniać marzenia jeszcze większej liczby osób z niepełnosprawnościami, by mogły rozwinąć skrzydła i wystartować na rynku pracy!

 

W tym roku zapraszamy darczyńców do niezwykle efektywnej formuły. Realizujemy obecnie dwa duże projekty, dzięki którym obejmiemy wszechstronnym wsparciem 1 450 osób z niepełnosprawnościami, a ponad 400 z nich pomożemy znaleźć pracę. Aby uruchomić działania z tych dotacji musimy zadeklarować 5% tzw. wkładu własnego. Obecnie potrzebujemy ok. 50 000 zł, dzięki którym będziemy mogli prowadzić bardzo zróżnicowane działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami o wartości 1 000 000 zł !!! Pomóż nam w realizacji tego celu, rzadko kiedy spotyka się tak korzystny „przelicznik dobra”.

 

Aby wesprzeć naszą działalność wystarczy przelać dowolną kwotę na rachunek nr  98 1240 5918 1111 0000 4907 7445,  w tytule wpisując „darowizna na cele statutowe Fundacji”. Darowizna odliczana jest od podatku zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem. Z kolei, jeśli pragniesz zachować pełną anonimowość, możesz wybrać przekaz pocztowy, na którym nie ma obowiązku podawania imienia i nazwiska.

 

Wspierając działania Fundacji Aktywizacja stajesz się kamykiem wywołującym lawinę dobrych zmian w życiu osoby z niepełnosprawnością. Dzięki Twojemu wsparciu postawią pierwszy krok w stronę pracy i większej samodzielności.

 

Dziękujemy za to, że jesteście z nami!

 

 

 

 

Odwiedź naszą strefę dla osób z niepełnosprawnościami

Szukasz pracy lub zastanawiasz się nad jej zmianą? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i pracować w wymarzonym zawodzie? A może cały czas szukasz swojego miejsca na rynku pracy?

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc, i dlaczego warto z nami współpracować.

Przejdź do strefy dla osób z niepełnosprawnościami