Broszura – 5 kroków do zatrudnienia

Fundacja Aktywizacja od 30 lat wspiera pracodawców w prowadzeniu skutecznych działań HR, zgodnych z indywidualnymi potrzebami firmy, kompleksową wiedzą z obszaru niepełnosprawności uwzględniającą najbardziej aktualne trendy i podejście. Prowadzona przez nas Agencja Zatrudnienia każdego roku obsługuje blisko 700 procesów rekrutacyjnych zwieńczonych sukcesem, współpracujemy z różnymi grupami pracodawców od mikrofirm do dużych korporacji, zatrudniających kilkadziesiąt tysięcy osób. Szkolimy i przygotowujemy działy HR, kadrę menadżerską, przeprowadzamy audyty stanowisk pracy pod kątem dostępności dla osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności.

5 kroków do zatrudnienia to 5 obszarów, związanych z prowadzeniem procesu zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami w sposób kompleksowy. Każdemu z nich poświęcamy osobny rozdział, wyjaśniając ważne aspekty każdego z nich i podając w formie rozwiązań, rekomendacji, zaleceń konkretne rozwiązania.

  1. Diagnoza
  2. Rekrutacja
  3. Selekcja
  4. Adaptacja w miejscu pracy
  5. Zarządzanie różnorodnym zespołem

 

Pobierz publikację

okładka

Odwiedź naszą strefę dla osób z niepełnosprawnościami

Szukasz pracy lub zastanawiasz się nad jej zmianą? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i pracować w wymarzonym zawodzie? A może cały czas szukasz swojego miejsca na rynku pracy?

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc, i dlaczego warto z nami współpracować.

Przejdź do strefy dla osób z niepełnosprawnościami