Zapytanie ofertowe nr 32-34-35-36/12/2013 (Rzeszów)

Opublikowano: 09.12.2013

Zapytanie ofertowe nr 32/12/2013 (Rzeszów)
Fundacja Aktywizacja składa zapytanie na przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń z zakresu podstawowej i zaawansowanej obsługi komputera, Internetu oraz obsługi pakietu Office w e-Centrum w Kamieniu na terenie woj. podkarpackiego.

Zapytanie ofertowe

Załączniki

Zapytanie ofertowe nr 34/12/2013 (Rzeszów)
Fundacja Aktywizacja składa zapytanie na przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń z zakresu podstawowej i zaawansowanej obsługi komputera, Internetu oraz obsługi pakietu Office w e-Centrum w Lipsku na terenie woj. podkarpackiego.

Zapytanie ofertowe

Załączniki

Zapytanie ofertowe nr 35/12/2013 (Rzeszów)
Fundacja Aktywizacja składa zapytanie na przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń z zakresu podstawowej i zaawansowanej obsługi komputera, Internetu oraz obsługi pakietu Office w e-Centrum w Starej Wsi na terenie woj. podkarpackiego.

Zapytanie ofertowe

Załączniki

Zapytanie ofertowe nr 36/12/2013 (Rzeszów)
Fundacja Aktywizacja składa zapytanie na przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń z zakresu podstawowej i zaawansowanej obsługi komputera, Internetu oraz obsługi pakietu Office w e-Centrach w Gdowie na terenie woj. małopolskiego.

Zapytanie ofertowe

Załączniki

Odwiedź naszą strefę dla osób z niepełnosprawnościami

Szukasz pracy lub zastanawiasz się nad jej zmianą? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i pracować w wymarzonym zawodzie? A może cały czas szukasz swojego miejsca na rynku pracy?

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc, i dlaczego warto z nami współpracować.

Przejdź do strefy dla osób z niepełnosprawnościami